Luana ekspozohet e gjitha me bikini, kështu s’e keni parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:52 10-09-2016 Luana ekspozohet e gjitha me bikini, kështu s’e keni parë (Foto)

Luana Vjollca po shijon pushimet intensivisht. Moderatorja ka postura vazhdimisht foto nga pushimet e saj, por sot ka ppublikuar një foto të plotë ku ekspozon të gjithë trupin me bikini.

Luana me “look”-un e ri dhe me bikini ngjan tepër provokative dhe e bukur. 

vjollca.pngvjollca_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038625001907349
array(1) { ["section"]=> string(67) "luana-ekspozohet-e-gjitha-me-bikini-keshtu-s-e-keni-pare-foto-52534" }