Luana s’e fsheh më lidhjen me biznesmenin kosovar, del publikisht (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:15 03-08-2017 Luana s’e fsheh më lidhjen me biznesmenin kosovar, del publikisht  (FOTOT)

Luana Vjollca dhe biznesmeni kosovar Krenar Çoçaj prej kohësh në media janë përfolur për një lidhje mes tyre. Megjithatë, ata asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht që janë së bashku.

Por sot mediat kosovare kanë publikuar foto të tyre nga Prishtina ku sërish ata janë parë në shoqërinë e njëri tjetrit dhe tejet të lumtur.

l_1501670978-2612580-1.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja publikon foto me të dashurin, por bëhet objekt ofendimi nga ndjekësit
“Vipat e Bllokut” i nxjerrin “bojën” Armina Mevlanit »
Article Logic
Execution time: 0.24390316009521
array(1) { ["section"]=> string(76) "luana-s-e-fsheh-me-lidhjen-me-biznesmenin-kosovar-del-publikisht-fotot-88074" }