Luana s’i reziston dot tundimit për ta publikuar, shtrirë krah të dashurit të saj biznesmen (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:59 07-02-2017 Luana s’i reziston dot tundimit për ta publikuar, shtrirë krah të dashurit të saj biznesmen (FOTO)

E gjithë mbrëmja romantike e Luana Vjollcës përmblidhet në këtë foto.

Të shtrirë në divan, pranë njëri-tjetrit dhe me nga një gotë vere para tyre; kjo është pamja romantike që moderatorja e emisionit "Pa Limit", Luana Vjollca  na përcjell me këtë foto të publikuar nga InTv, ku nuk zbulon më shumë se sa këmbët e saj dhe të partnerit. Megjithatë edhe kaq mjafton për të treguar se është e lumtur në lidhjen që po përjeton.

Kujtojmë që lidhja e Luanës nisi si një ekuacion së cilit i duhet gjendur e panjohura.Por duke qenë person publik, nuk mund të vononte më shumë që të zbulohej i dashuri i saj, biznesmeni kosovar Krenar Cocaj. 

lun.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025825023651123
array(1) { ["section"]=> string(101) "luana-s-i-reziston-dot-tundimit-per-ta-publikuar-shtrire-krah-te-dashurit-te-saj-biznesmen-foto-67951" }