Luana shkruan për penalltitë, por askush s’e ka mendjen aty pas kësaj fotoje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:28 01-07-2016 Luana shkruan për penalltitë, por askush s’e ka mendjen aty pas kësaj fotoje

Luana Vjollca duket se i ka ndjekur me mjaft interes penalltitë e mbrëmshme mes Portugalisë dhe Polonisë dhe fiks në momentin kur lojtarët kanë gjuajtur nga pika e bardhë e njëmbëdhjetë metërshit, moderatorja ka publikuar këtë foto.

“Jepi penalltiiiiii”, ka shkruar Luana që është kujdesur të tregojë edhe këmbët e zbuluara. Pas kësaj të gjithë që e kanë parë ishin duke pyetur veten nëse Luana mbante ndonjë gjë veshur ndërkohë që shikonte penalltitë apo jo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021800994873047
array(1) { ["section"]=> string(81) "luana-shkruan-per-penalltite-por-askush-s-e-ka-mendjen-aty-pas-kesaj-fotoje-45150" }