Luana Vjollca befason me "look"-un e ri (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:25 25-08-2016

?#Repost @sellmakasumoviq_studiosellma with @repostapp ・・・ #photoshooting with gorgeous @luanavjollca ⭐️

A video posted by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Luana Vjollca mësohet të jetë në Kosovë teksa po pozon për setin e ri fotografik me fotograf Artan Korenica.

Moderatorja ka postuar një video në Instagram me "look" të ri. Ajo ka zgjatur flokët si dhe ka vënë një buzëkuq të ndezur.

Qarkullojnë thashethemet për lidhjen e Luanës me ish të fejuarin e Dafina Zeqirit, Krenar Çoçaj. 

Luana ka veshur një fustan të ngushtë, ku ekspozon linjat e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027173042297363
array(1) { ["section"]=> string(49) "luana-vjollca-befason-me-look-un-e-ri-video-50839" }