Luana Vjollca "belfie" nga Greqia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:50 16-02-2015 Luana Vjollca

Ka tre gjëra që e identifikojnë lehtësisht moderatoren Luana Vjollca: E para, kjo vajzë i do shumë udhëtimet. E dyta, ka shumë kohë të lirë që t’u bjerë pas këtyre dëshirave dhe e treta…vdes për “belfie”.

Këtë herë Luana Vjollca ka shkuar në Thessaloniki të Greqisë.

E veshur me shije, Luana ka pozuar me kurriz duke i dërguar kështu një përshëndetje të ngrohtë fansave që në fakt, me zor i presin të tilla foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027077913284302
array(1) { ["section"]=> string(36) "luana-vjollca-belfie-nga-greqia-3519" }