Luana Vjollca 'djeg' rrjetin, trup seksi e forma bombastike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:09 11-07-2018 Luana Vjollca 'djeg' rrjetin, trup seksi e forma bombastike Luana Vjollca

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur pushimet në Itali.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston foto e video të ndryshme që marrin qindra komente e pëlqime. Bukuroshja bionde, ditën e sotme ka publikuar një foto nga vendi ku po pushon duke treguar se ky sezon veror e ka gjetur mjaft në formë.

Fotoja e saj ka marrë plot komente duke qarkulluar në gjithë rrjetet sociale.

36952856_481588175624031_3030038078015143936_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e njohur zihet me të dashurin në publik
Ardit Gjebrea dhe emisioni i tij ndërrojnë DESTINACION, moderatori i njohur jep lajmin (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.020848989486694
array(1) { ["section"]=> string(63) "luana-vjollca-djeg-rrjetin-trup-seksi-e-forma-bombastike-127581" }