Luana Vjollca fsheh barkun dhe na shkel syrin...? Plasin thashethemet (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:23 05-03-2017 Luana Vjollca fsheh barkun dhe na shkel syrin...? Plasin thashethemet (Foto)

Ka mjaftuar vetëm kjo fotografi e bukuroshes Luana Vjollca që menjëherë mediat të hedhin dyshime se moderatorja mund të jetë shtatzënë.

Luana, e cila prej kohësh është në lidhje me biznesmenin Krenar Çoçaj, ka publikuar sot në Insta këtë foto gjatë drekës por te pjesa e barkut ajo ka vendosur një zemër si për të fshehur diçka, e menjëherë ka ngjallur kuriozitetin e shumë fansave.

ert45345tjikkjkjkjkk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Provokon këngëtarja shqiptare, pozon me shpinë dhe ekspozon të pasmet (Foto)
Aleksandër Gjoka tregon incidentin me gazetarët: I kapa, u mora aparatet... »
Article Logic
Execution time: 0.018187999725342
array(1) { ["section"]=> string(76) "luana-vjollca-fsheh-barkun-dhe-na-shkel-syrin-plasin-thashethemet-foto-70854" }