Luana Vjollca ka ditëlindjen, e motra Marina zgjedh ta urojë kështu...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:58 02-09-2016 Luana Vjollca ka ditëlindjen, e motra Marina zgjedh ta urojë kështu...

Moderatorja Luana Vjollca feston sot ditën e saj të lindjes.

Është motra e Luanës, Marina ajo që kujdeset ta urojë e para në këtë ditë të veçantë duke i shprehur dashurinë përmes fjalëve përkëdhelëse.

“Bebja ime e vogël gëzuar ditëlindjen! Të uroj lumturinë e gjithë botes! Gjithmonë do jesh ylli që shkelqen dhe e vogla ime”, shkruan Marina duke zgjedhur edhe këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017551183700562
array(1) { ["section"]=> string(72) "luana-vjollca-ka-ditelindjen-e-motra-marina-zgjedh-ta-uroje-keshtu-51634" }