Luana Vjollca ndan me të gjithë entuziazmin për gjërat e bukura (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:24 16-11-2016

New things on The way.

A video posted by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Cheers to something different ✨

A video posted by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Luana Vjollca duket tejet e entuziazmuar për gjërat e bukura që i fal jeta. Ajo ka ndarë me miqtë projektin e saj me të ri. Moderatorja po realizon një set fotografik e veshur me një fustan të verdhë ku shkëlqen e tëra.

“Le të festojmë për gjërat e reja në një ditë të re”, shkruan Luana në profilin e saj Instagram, teksa ka publikuar dhe dy video të shkurtëra gjatë realizimit të setit fotografik. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020066976547241
array(1) { ["section"]=> string(75) "luana-vjollca-ndan-me-te-gjithe-entuziazmin-per-gjerat-e-bukura-video-59742" }