Luana Vjollca në prag martese me biznesmenin, zbulohen planet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:50 14-12-2017 Luana Vjollca në prag martese me biznesmenin, zbulohen planet

Luana Vjollca dhe biznesmeni Krenar Çoçaj janë ndër çiftet më të komentuara në media. Një nga arsyet se pse ata janë vazhdimisht në vëmendje është për faktin se çifti ka tentuar ta mbajë të fshehtë lidhjen.

Megjithatë ata po bëjnë rreth 2 vjet së bashku dhe mesa duket së shpejti do t’i japin fund beqarisë.

“Panorama Plus” shkruan se distancat fizike, për arsye se Krenari jeton në Prishtinë po e detyrojnë çiftit të shkojnë drejt altarit.

Nuk dihet ende një datë e saktë por është supozuar se dasma mund të realizohet verën e ardhshme. 

a3_9-263x350.jpg

Screenshot_2-14.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brenda shtëpisë luksoze të Vesa Lumës dhe Big Bastës, vijnë pamjet e rralla nga Zelanda e Re (FOTOT)
Fjolla Morina vuan nga një sëmundje, e zbulon vetë këngëtarja (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013018846511841
array(1) { ["section"]=> string(67) "luana-vjollca-ne-prag-martese-me-biznesmenin-zbulohen-planet-103058" }