Luana Vjollca pa make-up, zbulon vajzën që kujdeset për fytyrën e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:10 30-06-2016 Luana Vjollca pa make-up, zbulon vajzën që kujdeset për fytyrën e saj

Jemi mësuar ta shikojmë moderatoren bjonde gjithnjë me make-up në fytyrën e saj por sot Luana Vjollca e ka hequr të paktën për disa çaste.

Bukuroshja ka shkuar te vajza që kujdeset për fytyrën e saj. Bëhet fjalë për Ortjola Bregun, për të cilën Luana thotë se i rri gjithnjë besnike.

Moderatorja ka shkuar për të bërë një trajtim fytyre dhe duhet thënë se nuk duket keq edhe pa make up ndonëse e shohim vetëm në profil në këtë foto të publikuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021395921707153
array(1) { ["section"]=> string(74) "luana-vjollca-pa-make-up-zbulon-vajzen-qe-kujdeset-per-fytyren-e-saj-45074" }