Luana Vjollca poston FOTON  e nxehtë me bikini, ja çfarë i thotë trashëgimtarja e Top Channel

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:00 12-07-2018 Luana Vjollca poston FOTON  e nxehtë me bikini, ja çfarë i thotë trashëgimtarja e Top Channel

Përveçse është një nga moderatoret më të suksesshme të ekranit, Luana Vjollca është edhe shumë e lakuar në rrjetet sociale, e cila vazhdimisht tërheq vëmendje. E njëjta gjë ka ndodhur edhe së fundmi.

Teksa ndodhet me pushime në Itali, moderatorja ka ndarë që aty një foto, ku shfaqet me bikini dhe nxjerr në pah format e saj bombastike. Mirëpo ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje është komenti i trashëgimtares së Top Channel, Lori Hoxha.

“Ufff’, i ka komentuar ajo bashkëngjitur me një emoji zjarr, e cila ka ngjallur menjëherë reagime tek fansat.

-640-0-5b46536013f6c.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari shqiptar jep lajmin e mirë, baba për herë të dytë
Largohet nga Portokalli? Florian Binaj u shuan fansave të gjitha dyshimet me këtë MESAZH »
Article Logic
Execution time: 0.025313138961792
array(1) { ["section"]=> string(98) "luana-vjollca-poston-foton-e-nxehte-me-bikini-ja-cfare-i-thote-trashegimtarja-e-top-channel-127599" }