Luana Vjollca provokuese në klipin e ri, Olti Curri: "50 hijet e Luanës"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:35 15-03-2015

Prezantuese bukuroshe Luana Vjollca ka publikuar një këngë të re të titulluar “E jemja je”. Ajo është shfaqur shumë joshëse dhe provokuese në këtë klip të ri dhe ka ngjallur dhe shumë kuriozitet e debat në rradhët e publikut.

Opinionisti Olti Curri e ka titulluar këtë video të Luanës si “50 hijet e Luanës’, kjo për faktin se në disa momente gjatë klipit Luana shfaqet me duart lidhur, e kjo mesa duket opinionistit i ka kujtuar ndonjë skenë nga filmi “50 hijet e Greit”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031160116195679
array(1) { ["section"]=> string(73) "luana-vjollca-provokuese-ne-klipin-e-ri-olti-curri-50-hijet-e-luanes-5964" }