Luana Vjollca publikon këngën e saj të re, “Ai”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:53 17-06-2016

Moderatorja dhe njëkohësisht këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Ai”.

Kënga është mjaft ritmike dhe pritet të jetë hiti i kësaj vere, Luana duket e kuruar në detaj në klip duke lënë të kuptohet se është mjaft profesional.

Tekstin e këngës e ka shkruar Getoar Selimi, i dashuri i motrës së saj Marina dhe muzkën e ka bërë Irenc Hyka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028728008270264
array(1) { ["section"]=> string(50) "luana-vjollca-publikon-kengen-e-saj-te-re-ai-43855" }