Luana Vjollca surprizon teleshikuesit me look-un e ri (Foto-Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:07 29-01-2017 Luana Vjollca surprizon teleshikuesit me look-un e ri (Foto-Video)

Moderatorja Luana Vjollca ka vendosur të shfaqet krejt ndryshe sot në spektaklin “E Diell”.

Ndryshimi më i madh në look-un e Luanës, dhe që bie më shumë në sy, janë flokët kaçurela por që i japin një hije latine.

Po ashtu ndryshe nga një javë më parë, Luana ka zhveshur fustanin e kuq për ta zëvendësuar me një kostum ngjyrë blu. /Newsbomb.al

ASQWR.jpg

sde356jfgnjgfvmhl.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022217988967896
array(1) { ["section"]=> string(70) "luana-vjollca-surprizon-teleshikuesit-me-look-un-e-ri-foto-video-67055" }