Luana Vjollca “u mbyll gojën” kritikëve, foto kur së bashku me Marinën këndonin në festivalin e fëmijëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:52 21-12-2016 Luana Vjollca “u mbyll gojën” kritikëve, foto kur së bashku me Marinën këndonin në festivalin e fëmijëve

Përveç se një prezantuese shumë e dashur, Luana Vjollca prej disa kohësh i është futur dhe muzikës, si një pasion i madh për të.

Shpesh moderatorja seksi është kritikuar nga publiku për prurjet e saj në treg, por ajo ka zgjedhur një mënyrë shumë diplomate për t’u përgjigjur, shkruan Who. Në një foto të postuar së fundmi në Snapchat, ajo ka treguar se fillimet e saj në këngë i ka që prej fëmijërisë. Në foto Luana shafqet së bashku me Marinën në festivalin e fëmijëve.

15666023_265379327215170_823444770_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.45396089553833
array(1) { ["section"]=> string(107) "luana-vjollca-u-mbyll-gojen-kritikeve-foto-kur-se-bashku-me-marinen-kendonin-ne-festivalin-e-femijeve-63322" }