Luana Vjollca vjen ndryshe, ja ku do e shihni shumë shpejti (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:12 06-10-2016 Luana Vjollca vjen ndryshe, ja ku do e shihni shumë shpejti (Foto)

Luana Vjollca duket kompet ndryshe nga herët e tjera. E veshur tepër sportive me atlete, fund, dhe këmishë, moderatorja ka postuar një foto nga mesi i fushës së futbollit.

“Së shpejti”-shkruan Luana teksa ka postuar foton.

Është bërë gati Luana për të mbështetur kombëtaren shqiptare sonte kundër Lihtenshtejnit? Këtë do ta shohim pas pak orësh.

 luana_vjollca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030418157577515
array(1) { ["section"]=> string(69) "luana-vjollca-vjen-ndryshe-ja-ku-do-e-shihni-shume-shpejti-foto-55300" }