Luana zbulon detajin që nuk e dinim për Marinën, numrin e ka...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:21 11-01-2019 Luana zbulon detajin që nuk e dinim për Marinën, numrin e ka...

Marina dhe Luana Vjollca janë dy motrat më të famshme në Shqipëri.

 

Prej vitesh në ekran ato kanë arritur të fitojnë zemrat e publikut dhe numërojnë një numër të konsiderueshëm fansash.  

Ndërkohë në emisionin e fundit "Shikoni kush luan", Luana zbuloi një detaj për të motrën Marinën. Ajo tha se Marina e ka numrin e këmbës të vogl. Luana e ka 38-a, ndërsa Marina 35-a, që sipas moderatores e motra e ka shumë problem këtë se është numër shumë i vogël.

-640-0-5c37b2da28c04.jpg

-640-0-5c37b2d77f550.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066430568695068
array(1) { ["section"]=> string(66) "luana-zbulon-detajin-qe-nuk-e-dinim-per-marinen-numrin-e-ka-148315" }