Lubonja, deti dhe cigarja...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:14 06-02-2015 Lubonja, deti dhe cigarja...

Aktorja, Monika Lubonja duket se është e vetmja që po e shijon këtë kohë me shi. Ajo ka zgjedhur Durrësin si vendin ku mund të relaksohet dhe të shijojë një cigare.

Lubonja, mban shtrënguar mes gishtave e pranë buzëve cigaren e saj, ndërkohë që shikimin e ka hedhur diku larg bregut të detit, aty ku valët përplasin njëra-tjetrën….

Uh, ç’na bëri Monika! Na bëri të na vijë keq që jemi këtu ku jemi, dhe nuk pimë cigare ose, që së paku, nuk dimë ta mbajmë ashtu si ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021239995956421
array(1) { ["section"]=> string(29) "lubonja-deti-dhe-cigarja-2501" }