‘’Lufta e zyrave’’, si ka qenë dhe si është transformuar Kryeministria (FOTOT KRAHASUESE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:32 22-09-2016 ‘’Lufta e zyrave’’, si ka qenë dhe si është transformuar Kryeministria (FOTOT KRAHASUESE)

Ka qenë më mirë, apo është bërë më mirë?! Kjo është ‘’lufta’’ që duan të ‘’fitojnë’’ politikanët sot, ose së paku bashkëpunëtorët e tyre.

Kryeministria siç ka qenë në kohën e Berishës dhe sot në kohën e Ramës, ka pësuar një transformim të jashtëzakonshëm, sa u përket mobiljeve, lyerjes, rifiniturave.

Erla Mëhilli, ish-zëdhënësja e Berishës ka nxjerrë nga arkiva e saj disa nga fotot se si ka qenë godina ku punonte shefi i saj.

‘’Meqë na i kujton FB këto postime se si çështje u harru fare’’, shkruan me ironi Mëhilli.

Megjithatë ne po sjellim edhe disa foto të publikuara nga stafi i Ramës, që diferencën ta bëni duke i parë vetë imazhet e të gjitha sallave të qeverisë shqiptare.

 

KRYEMINISTRIA NË KOHËN E BERISHËS

kryedje11.jpgkryedje10.jpgkryedje9.jpgkryedje8.jpgkryedje7.jpgkryedje6.jpgkryedje5.jpgkryedje4.jpgkryedje3.jpgkryedje2.jpgkryedje.jpgkryedje15.jpgkryedje14.jpgkryedje13.jpg

kryedje12.jpg

 

KRYEMINISTRIA SOT NË KOHËN E RAMËS

kryesot3.jpgkryesot2.jpgkryesot.jpg

kryesot8.jpgkryesot7.jpgkryesot6.jpg

kryesot4.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021286010742188
array(1) { ["section"]=> string(88) "lufta-e-zyrave-si-ka-qene-dhe-si-eshte-transformuar-kryeministria-fotot-krahasuese-53722" }