Luiza Gega AKUZA TË FORTA ndaj shtetit: Më kanë harruar, dhe uniformën e blej vetë

Publikuar tek: sport, më 13:20 14-03-2018 Luiza Gega AKUZA TË FORTA ndaj shtetit: Më kanë harruar, dhe uniformën e blej vetë Atletja shqiptare Luiza Gega

Atletja Luiza Gega e ftuar në emisionin e mëngjesit në “Wake Up”, foli për karrierën e saj si atlete, dhe angazhimet e saj.

Luiza bëri dhe një akuzë ndaj shtetit shqiptar, teksa tha se e kanë harruar dhe se i duhet që dhe uniformën ta blej vetë.

Atletja shqiptare ka treguar se paguhet vetëm 370 mijë lektë të vjetra.

“Nuk më është dhënë asnjë mundësi, as nga Federata dhe as nga shteti që të kisha mundësi të stërvitesha jashtë. Stërvitja në dimër është e vështirë se nuk kemi asnjë sallë të mbyllur, dhe aq më tepër që në Tiranë nuk ka asnjë pikë vrapimi. Më keq se jam stërvitur këtë dimër, nuk jam stërvitur kurrë”.- është shprehur atletja.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TRONDITËSE / Gjyqtari i futbollit shqiptar: Më kanë vënë plumb në dhomën e zhveshjes. Po nuk fituam...
»
Article Logic
Execution time: 0.0046820640563965
array(1) { ["section"]=> string(87) "luiza-gega-akuza-te-forta-ndaj-shtetit-me-kane-harruar-dhe-uniformen-e-blej-vete-113230" }