“Luli fle, lumi s’fle...” Shikoni ç’po bën kreu i opozitës ndërsa Shqipëria gjendet nën ujë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:23 01-12-2017 “Luli fle, lumi s’fle...” Shikoni ç’po bën kreu i opozitës ndërsa Shqipëria gjendet nën ujë

Mendoni se ka bombarduar rrjetet sociale me postime?

Se ka angazhuar zyrën e shtypit me deklarata e njoftime për situatën emergjente?!! Epo jeni duke fantazuar kot.

Kreu i PD Lulzim Basha që prej ditës së djeshme nuk ka bërë asnjë reagim në rrjetet sociale dhe nuk ka dërguar asnjë e-mail zyrtar për mediat lidhur me situatën e përmbytjeve.

Vetë kryeministri Edi Rama i ka dhënë “material” duke publikur foto vërtet të rënda të situatës aktuale por Basha ka zgjedhur të heshtë. Të shohim, deri kur... Ndërkohë kritikë të tij kanë nisur ta ironizojnë me statuse të natyrës "Luli fle, lumi s'fle"!

klriti.jpg

ramaaa.png

kritika1.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëme kolosale nën pushtetin e ujit, pasojat e përmbytjes te bizneset në autostradën Tiranë-Durrës (FOTO)
Arestohet skifteri nga Devolli »
Article Logic
Execution time: 0.014303922653198
array(1) { ["section"]=> string(92) "luli-fle-lumi-s-fle-shikoni-c-po-ben-kreu-i-opozites-ndersa-shqiperia-gjendet-nen-uje-101513" }