Lulzim Basha marton vëllain, kreu i PD siç nuk e keni parë (FOTOT NGA CEREMONIA NË DHËRMI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:58 04-09-2016 Lulzim Basha marton vëllain, kreu i PD siç nuk e keni parë (FOTOT NGA CEREMONIA NË DHËRMI)

Kreu i PD Lulzim Basha shfaqet krej ndryshe nga sa e kemi parë: Në rolin e dëshmitarit të dasmës.

Basha marton vëllain, Erlindin, me vajzën që i ka vjedhur zemrën Eda Lundrën, në një ceremoni të veçantë e private në Dhërmi.

Në foto shikojmë vetëm familjarët e Bashës ç’ka tregon se dasma është konceptuar e thjeshtë dhe pa shumë bujë. Megjithatë fotot kanë dalë dhe duhet thënë se janë mjaft të bukura për t’u parë.

er.jpg

erlindi2.jpg

erlindi3.jpg

erlindi4.jpg

erlindi5.jpg

erlindi1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si sot 11 vjet më parë është martuar ky personazh i njohur shqiptar, zbulon dialogun kulminant me të shoqen
Habit Dalina Buzi me atë çfarë shkruan për Nënë Terezën, ndjekësit i kundërvihen »
Article Logic
Execution time: 0.021104097366333
array(1) { ["section"]=> string(93) "lulzim-basha-marton-vellain-kreu-i-pd-sic-nuk-e-keni-pare-fotot-nga-ceremonia-ne-dhermi-51824" }