Lulzim Basha “ndjekës” i femrave seksi në Instagram (Foto-Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:03 28-02-2016

Profili në Instagram i liderit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, “fsheh” dika mjaft interesante. Mes 19 profileve që Basha ndjek në Instagram, është edhe një shumë pikant.

Nëse klikon te “follows” vihet re se ai “ndjek” një faqe shqiptare me femra seksi e titulluar “HotGirls”. Ndoshta nuk është vetë Basha ai që i ka bërë “follow” profilit me femra që shfaqin të pasmet e tyre, e ndoshta është vepër e menaxhuesve të profilit, megjithatë për sa kohë profili mban emrin e liderit të opozitës, “përgjegjësia” i takon atij.

basha-hot-696x522.jpg

Faqja-qe-ndjek-Lulzim-Bahsa.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edi Rama “i heq kapelen” Saimir Pirgut, komenton për japonezët që rrinë në rradhë por i vjen një përgjigje e papritur
Gjeni cila është drejtoresha Julinda Dhame dhe cila ambasadorja Romana Vllahutin (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0045440196990967
array(1) { ["section"]=> string(66) "lulzim-basha-ndjekes-i-femrave-seksi-ne-instagram-foto-video-33761" }