Lulzim Basha shfaqet në llozhën e Kuvendit, i vetëm e duke folur në telefon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:50 21-07-2016 Lulzim Basha shfaqet në llozhën e Kuvendit, i vetëm e duke folur në telefon Lulzim Basha ne llozhen e kuvendit (Foto televizive)

Kryetari i PD Lulzim Basha është shfaqur në mbrëmje, afër mesnatës, në llozhën e Kuvendit për të parë nga afër procesin e votimit të reformës në drejtësi. 

Kamerat e kanë kapur kreun e PD duke folur në telefon, ndërkohë që duket se nuk është I shoqëruar nga askush tjetër në llozhën ku qëndron.

Duhet thënë se në të gjitha llozhat e sallës së kuvendit, janë vendosur përfaqësuesit të trupit diplomatik. Eshtë në pritje te fjalës së negociatorit të tij Oert Bylykbashi dhe sigurisht të votimit të dokumentit të dakortesuar te ndryshimeve kushtetuese.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070409774780273
array(1) { ["section"]=> string(80) "lulzim-basha-shfaqet-ne-llozhen-e-kuvendit-i-vetem-e-duke-folur-ne-telefon-47359" }