Lushnjari i alarmuar: Ç'ndodh gjatë natës në fshatra, policia ndan trofetë me hajdutë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:13 17-04-2018 Lushnjari i alarmuar: Ç'ndodh gjatë natës në fshatra, policia ndan trofetë me hajdutë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një rast vjedhjeje në Lushnje. Sipas Berishës i cili i referohet një mesazhi të dërguar nga qytetari digjital gjatë natës në fshatrat e Lushnjes janë vjedhur bagëti.

Vetëm në fshatin Bubullimë janë vjedhur 14 lopë.

"Policia ndan trofetë me hajdutët e bagëtive dhe fermerët detyrohen të bëjnë vetë rojen e natës", akuzon banori.

Denoncimi i plotë:

Ne Lushnje rendi ne duar te hajduteve qe bashkepunojne me çunat e krimit! Fermeri dixhital denoncon: -Vjedhjet masive gjate nates ne fshatrat e Lushnjes. -Vetem ne fshatin Bubullime jane vjedhur 14 lope! -Policia sipas banoreve bashkjeton dhe ndan trofete e vjedhjeve me hajdutet -Fermeret detyrohen te bejne roje vet naten ne fshat! Lexoni mesazhin e fermerit dixhital. sb “persh zoti berisha..ne shum raste nuk te kam besuar kur beje denoncime per policin e shtetit por tani e kam kuptuar qe paske pasur te drejt.. jam 1 banor i fshatit bubullime lushnje pernat po na vijn hajdutet per te vjedhur edhe kur policia eshte ne qarkullim ne fshat nuk e kuptoj sesi e marin guximin per te vjedhur ose policia ka gisht me hajdutin dhe i marin bashk me hajdutet..po rrim gjith naten zgjuar po i ruajm vet pasi nuk kemi me besim tek policia.deri tani ne njesin administrative bubullime jan vjedhur 14 lope te cilet fshataret tek ato i kan syte se mbajn familjen me buke.duhet ber dicka pasi po na rjepin te garantoj qe hajdutet jan me shum se 10 veta eshte grup i madh. anonim

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkatërrohet banda e trafikantëve në Itali, ARRESTOHEN 7 persona, si e siguronte drogën nga Amerika e Jugut bosi shqiptar (EMRAT-VIDEO)
Njoftimi i rëndësishëm/ Ja si mund të përfitoni kreditë e buta të bashkisë (KRITERET-SHUMAT-DOKUMENTET) »
Article Logic
Execution time: 0.039736032485962
array(1) { ["section"]=> string(90) "lushnjari-i-alarmuar-c-ndodh-gjate-nates-ne-fshatra-policia-ndan-trofete-me-hajdute-117162" }