Lypësi pretendonte se ishte pa këmbë, qytetari e zhvesh në rrugë dhe tregon mashtrimin

Publikuar tek: bota, më 19:37 01-07-2016

Një person pretendonte se kishte humbur të dyja këmbët e tij dhe për këtë arsye kishte dalë të lypte në rrugët e Kinës.

Por një qytetar i ka zbuluar mashtrimin. Lypësi kishte lidhur këmbët pas trupit, dhe qytetari në video duke e ditur këtë hile, e zhvishi atë në mes të rrugës.

Disa qytetarë të tjerë kanë ndjekur nga afër të gjithën ngjarjen, derisa burri i ka zbuluar këmbët lypësit.

Raste të ngjashme të personave që pretendojnë se nuk i kanë gjymtyrët shohim përditë në rrugët e Tiranës dhe të gjithë Shqipërisë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032181024551392
array(1) { ["section"]=> string(91) "lypesi-pretendonte-se-ishte-pa-kembe-qytetari-e-zhvesh-ne-rruge-dhe-tregon-mashtrimin-45226" }