‘Ma shpifi leshi i hundës’, ish-ministri ironizon keq Ramën

Publikuar tek: aktualitet, më 10:52 09-11-2018 ‘Ma shpifi leshi i hundës’, ish-ministri ironizon keq Ramën

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar në lidhje me përgjigjen e kryeministrit Edi Rama në ‘Facebook’ për një person me emrin Kadri i cili ngrinte akuza ndaj qeverisë.

Manjani ka ironizuar kryeministrin, duke u shprehur se nuk mundi ta dëgjonte deri në fund pasi ‘ia shpifi leshi i hundës’.

 “Fillova të shoh një reagim video të Kryeministrit që merrej me një Kadri. Ma shpifi leshi i hundës dhe nuk e çova deri në fund”, shkruan Manjani.

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur dje në rubrikën “Përgjigjja ime” një komentuesi me emrin Kadri që përfshihej në debat të ashpër me një simpatizantë të qeverisë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E paralajmëroi mbrëmë, Rama i ridërgon Metës kërkesën për dekretimin e Lleshit
Cineplexx së shpejti me një vendodhje të dytë »
Article Logic
Execution time: 0.099828004837036
array(1) { ["section"]=> string(63) "ma-shpifi-leshi-i-hundes-ish-ministri-ironizon-keq-ramen-140861" }