Macja e shijon kekun po aq sa edhe njerëzit, interneti bie në dashuri (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:41 12-05-2016 Macja e shijon kekun po aq sa edhe njerëzit, interneti bie në dashuri (Foto)

Fotografitë e kësaj maceje që po shijon një ëmbëlsirë për ditëlindjen e saj, kanë bërë që interneti të bie në dashuri me të.

E zonja e maces vendosi t’i përgatisë një kek për ditëlindje, por u surprizua kur zbuloi se sa shumë macja e saj po e shijonte kekun duke u përlyer gjithandej. Ushqimet e ëmbla nuk janë të dobishme për kafshët dhe mund të shkaktojnë probleme seriozie në shëndetin e tyre, por e zonja e maces ka sqaruar se keku ishte me përbërës të padëmshëm për të.

3400E0D700000578-3585363-After_getting_the_pink_icing_all_around_its_mouth_the_cat_used_i-a-16_1462987788944.jpg

3400E0C900000578-3585363-An_adorable_photograph_shows_the_cat_looking_extremely_guilty_fo-a-17_1462987798154.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020003795623779
array(1) { ["section"]=> string(79) "macja-e-shijon-kekun-po-aq-sa-edhe-njerezit-interneti-bie-ne-dashuri-foto-40285" }