Madonna dhe Taylor Swift dyshja e fortë e skenës, Swift largohet me 3 trofe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:04 30-03-2015 Madonna dhe Taylor Swift dyshja e fortë e skenës, Swift largohet me 3 trofe

Madonna ka dhënë një performancë shpërthyese në iHeart Radio Awards në Los Angelos e ndihmuar nga Taylor Swift e cila luante në kitarë.

Këtë herë Madonna është kujdesur që të japë një performancë sa më emocionale, pa kërcimet e saj elektrizuese duke u përpjekur që të shmangë incidentin e 25 shkurtit në Brit Awards ku këngëtarja u rrëzua duke kapërcyer shkallët.

56-vjeçarja ka lançuar albumin e ri “Rebel Heart”. Ndërsa 25-vjeçarja Taylor Swift është larguar nga iHeart Radio Awards me 3 trofe e midis tyre Artistja më e mirë e vitit, Kënga më e mirë e vitit dhe Teksti më i mirë. Taylor është cilësuar nga mediat e huaja si pasaardhësja e mbretëreshës së popit Madonna.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029285907745361
array(1) { ["section"]=> string(79) "madonna-dhe-taylor-swift-dyshja-e-forte-e-skenes-swift-largohet-me-3-trofe-7370" }