Madonna e zemëruar pas vdekjes së artistit legjendar: Shko q** tani…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:14 26-12-2016 Madonna e zemëruar pas vdekjes së artistit legjendar: Shko q** tani…

2016 ka qenë një vit i zi për muzikën botërore pasi shumë artistë kanë ndërruar jetë dhe disa prej tyre në moshë të re.

Kjo ka zemëruar jo pak mbretëreshën e pop-it, Madonna, e cila shumë prej këtyre këngëtarëve i ka patur miq.

Në reagimin e saj për vdekjen e George Michael, ajo shkruan: “Lamtumirë miku im. Një tjetër artist i madh na la. A mundet 2016-ta të shkojë të q*** tani?”

George Michael, Prince, Leon Russell, David Bowie dhe Leonard Cohen janë artistët që kanë ndikuar jashtëzakonisht shumë në muzikë dhe që u ndanë nga jeta këtë vit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03065299987793
array(1) { ["section"]=> string(70) "madonna-e-zemeruar-pas-vdekjes-se-artistit-legjendar-shko-q-tani-63775" }