Madonna rrëzohet në skenë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:36 26-02-2015

Mbretëresha e pop-it Madonna është rrëzuar në skenë gjatë performancës së saj në BRIT Awards.

Ajo ishte duke interperetuar këngën “living for love” por kur po bëhej gati të bënte lëvizjen e rradhës të koreografisë. u rrëzua në një mënyrë të frikshme.

Por si një mjeshtre e skenës ajo u ringrit shpejt dhe koreografët e ndihmuan ta bënin të dukeshe atë moment si pjesë e koreografisë edhe pse ajo rënie ishte e vështirë të kuptohej si e tillë.

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja 9 shenjat që tregojnë se jeni më të zgjuar se mesatarja
Anjeza Shahini sulmon Elhaidën: Nuk e meriton të shkojë në Eurovizion »
Article Logic
Execution time: 0.0041449069976807
array(1) { ["section"]=> string(36) "madonna-rrezohet-ne-skene-video-4464" }