Madonna sulmon ashpër dy djemtë e Donald Trump dhe mbështet publikisht Hillary Clinton

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:12 02-09-2016 Madonna sulmon ashpër dy djemtë e Donald Trump dhe mbështet publikisht Hillary Clinton

Madonna ka mbështetur publikisht kandidaten Hillary Clinton me anë të një postimi në Instagram ku sulmon dy djemtë e Donald Trump, të cilët njihen për pasionin e tyre për të gjuajtur kafshë ekzotike.

 

Këngëtarja ka postuar një foto të dy djemve të Trupm, ku duken teksa kanë vrarë një tigër.

“Sa frikacak duhet të jesh që të vrasësh një kafshë madhështore për sport? Pyesni Donald Trump Jr dhe vëllain e tij Eric. Një arsye më shumë për të votuar për Hillaryn”, shkruan këngëtarja. /Newsbomb.al/

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03102707862854
array(1) { ["section"]=> string(92) "madonna-sulmon-ashper-dy-djemte-e-donald-trump-dhe-mbeshtet-publikisht-hillary-clinton-51698" }