Madonna “vuan” pakënaqësitë e fansave pas puthjes me Drake, Rita Ora “guxon” dhe e mbron

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:20 14-04-2015 Madonna “vuan” pakënaqësitë e fansave pas puthjes me Drake, Rita Ora “guxon” dhe e mbron Foto e postuar nga Rita Ora në Instagram

Madonna është kthyer në qendër të komenteve negative për shkak të puthjes që i dha reperit Drake në skenë.

Por, ka qenë Rita Ora ajo që ka “rrezikuar” të dalë përpara mijëra fansave të pakënaqur nga veprimi i Madonnës duke reaguar në profilin social Instagram. “Faleminderit që lufton me moshën duke shtruar një rrugë që ndoshta një ditë, të gjithë artistët e rinj nuk do ta kenë. Kjo është ajo që bëjnë legjendat”, ka shkruar Rita.

Madonna po lufton edhe me vendimin e marrë nga Radio1 e cila mohon që t’i japë hapësirë transmetimit të këngëve tësaj. Këngëtarja e ka quajtur këtë diskriminim. Sipas DJ të radios së TV BBC, Scott Mills i cili tregon se ata po përpiqen që t’i përshtaten  moshës mesatare të dëgjuesve dhe mosha e fansave të Madonnës është midis 30 dhe 40 vjeç.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027683019638062
array(1) { ["section"]=> string(88) "madonna-vuan-pakenaqesite-e-fansave-pas-puthjes-me-drake-rita-ora-guxon-dhe-e-mbron-8719" }