Magjepsja e Linda Ramës teksa dëgjon bashkëshortin kryeministër në Hong Kong (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:48 28-10-2015 Magjepsja e Linda Ramës teksa dëgjon bashkëshortin kryeministër në Hong Kong (FOTO)

Kryeministri Rama ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Hong Kong ku është shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama.

Kryeministri, së fundmi ka preferuar të jetë në praninë e bashkëshortes së tij thuajse në çdo vizitë të zhvilluar jashtë.
Sakaq, fotografes së tij Blerta Kambo, nuk i ka shpëtuar një moment kur zonja Linda shikon e magjepsur bashkëshortin e saj kryeministër teksa flet në Akademinë Jao Tsung ku u çel ekspozita e titulluar Calendar Blossomsnë.

Çifti kryeministror pak ditë më parë festoi edhe 5 vjetorin e martesës.

linda.jpg

linda1.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Duka dhe Zeqo përshëndesin nga Gjermania, shoqërohen nga gratë e tyre
Atletet e Edi Ramës ‘i vjedhin’ vëmendjen Bankës së Shqipërisë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012603044509888
array(1) { ["section"]=> string(87) "magjepsja-e-linda-rames-teksa-degjon-bashkeshortin-kryeminister-ne-hong-kong-foto-24181" }