“Magjistarja e shpirtit” të Mira Kazhanit dhe një super urim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:00 13-04-2016 “Magjistarja e shpirtit” të Mira Kazhanit dhe një super urim

“Magjistarja e shpirtit tim”. Kështu e quan figurativisht Mira Kazhani të ëmën e cila sot feston ditën e saj të lindjes. Gazetarja e uron publikisht të ëmën me fjalët  që çdo nënë do donte t’i dëgjonte.

“Magjistarja e shpirtit tim, mami! Gëzuar ditëlindjen kuklla jonë, që në çdo rrudhë janë ditët tona më temperaturë, notat e keqija ndonjëherë, orët e vona jo rrallë, dasmat, ndarjet për dreq...ehu mamush ti je muzeu familjes. Të paçim”, shkruan Kazhani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024647951126099
array(1) { ["section"]=> string(64) "magjistarja-e-shpirtit-te-mira-kazhanit-dhe-nje-super-urim-37606" }