Mahnit djali i Blendi Salajt, shpjegon teorinë e Big Bang me një anglishte mbresëlënëse (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:07 23-12-2016

Ky vogëlush kaq simpatik është djali i gazetarit të njohur Blendi Salaj.

Briani i vogël shpjegon teorinë e “Big Bang-ut” me një anglishte që të lë vërtet mbresa. Për më tepër ndiqni videon tejet interesante dhe shpjegimin e Brianit që premton shumë në të ardhmen!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03281307220459
array(1) { ["section"]=> string(98) "mahnit-djali-i-blendi-salajt-shpjegon-teorine-e-big-bang-me-nje-anglishte-mbreselenese-video-63551" }