Mahnit modelja e njohur, pozon e zhveshur mes natyrës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:04 06-03-2017 Mahnit modelja e njohur, pozon e zhveshur mes natyrës

Modelja e njohur Kylie Jenner ka surprizuar me fotot e saj mes natyrës.

E veshur vetëm me bikini ngjyrë kaf me të zezë, teksa rrezet e diellit bien mbi trupin e saj, ajo ngjan mahnitëse.

Motra e Kim Kardashian sapo shpërndau foton në rrjetet sociale mori me mijëra klikime dhe komente pozitive nga ndjekësit e saj.

KE21.pngtyjn.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet një tjetër e re për "Big Brother”, prezantuese dhe opinionist i Fun Club do jenë…
“Me mbi 200 km/h”, përplaset me makinë Vali Korleone (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.022281885147095
array(1) { ["section"]=> string(58) "mahnit-modelja-e-njohur-pozon-e-zhveshur-mes-natyres-70985" }