Mahnitëse, vogëlushja bën akrobaci në kushte të vështira (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:55 02-06-2015

Një vogëlushje është duke tërhequr vëmendjen e rrjeteve sociale për shkak të akrobcive që ajo realizon në kushte të vështira. Siç mund ta shikoni vogëlushja, jo më shumë se 3-vjeçare të gjitha akrobacitë i kryen në shkallët e shtëpisë  dhe arrin t’i finalizojë me sukses, e pandihmuar nga askush.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11353898048401
array(1) { ["section"]=> string(67) "mahnitese-vogelushja-ben-akrobaci-ne-kushte-te-veshtira-video-12502" }