Majk, Getoar dhe Luana koncerte gjigante në prag të festave, ja në cilat qytete do të performojnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:12 16-12-2016 Majk, Getoar dhe Luana koncerte gjigante në prag të festave, ja në cilat qytete do të performojnë

Reperi Majk, Getoar Selimi dhe Luana vjollca do të performojnë në koncerte gjigante  në Boston, Michigan dhe New York.  

Ështe hera e parë që Luana do të performojë në një koncert me Babastarsat. Por duket se çmimet e biletave janë vërtetë marramendëse. Ato variojnë nga 40 deri në 50 dollarë për person pa pije teksa shifrat kapin numra edhe më të lartë për tavolinat VIP. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0241539478302
array(1) { ["section"]=> string(101) "majk-getoar-dhe-luana-koncerte-gjigante-ne-prag-te-festave-ja-ne-cilat-qytete-do-te-performojne-62853" }