Majk i shprehu hapur ndjenjat të dashurës së re, Majlinda merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:48 04-04-2018 Majk i shprehu hapur ndjenjat të dashurës së re, Majlinda merr vendimin e rëndësishëm Majlinda Zeka me Roan dhe Majk

Pak ditë më parë këngëtari shumë i preferuar i rinisë shqiptare, Majk i çuditi të gjithë pasi i shpalli hapur dashurinë të dashurës së tij në një nga lokalet ku ai po performonte.

Por të gjithë e dimë që ai nuk ka shumë kohë që është ndarë nga mamaja e të birit Roan, Majlinda Zeka, e cila ditën e sotme ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm.

Me anë të një postimi në Instagram, Majlinda na ka treguar se tashmë Majk i përket të shkuarës, ndërsa ka vendosur t’i përkushtohet vetes së saj.

Shëndeti yt mendor është një prioritet, lumturia jote është një prioritet, kujdesi ndaj vetes është një prioritet, ekzistenca jote është një prioritet”, ka shkruar Majlinda duke i dhënë njëherë e mirë fund të gjitha thashethemeve se ajo është lënduar nga historia e re e dashurisë së Majk.

Screenshot_4.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pyesin për Gencin, ja çfarë thotë Greta Koçi për këngëtarin
Mohuan kategorikisht lidhjen, ÇIFTI i famshëm postojnë foton e ëmbël »
Article Logic
Execution time: 0.023643016815186
array(1) { ["section"]=> string(91) "majk-i-shprehu-hapur-ndjenjat-te-dashures-se-re-majlinda-merr-vendimin-e-rendesishem-115681" }