“Majko nuk është OK me Ramën...”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:59 20-05-2017 “Majko nuk është OK me Ramën...”

Gazetari Ylli Dylgjeri nuk lë gjë “t’i shpëtojë” dhe shpesh reflektimet e tij mbi situatën aktuale politike i sjell përmes ironisë edhe humorit.

Kështu ka ndodhur edhe këtë herë për marrëveshjen Rama-Basha, ndërsa sjell në kujtesë reagimin e deputetit të PS Pandeli Majko kur djali i tij ngriti dy gishtat lart.

“Majko nuk është Ok me Ramën. Sigurisht. Majko i kërkoj falje socialistëve për të birin që i ngriti dy gishtat lart, 
jo të pranoj sot Ramën që..."i ngriti këmbët" lart PD-së”, shkruan Dylgjeri pas analizës së Majkos mbi marrëeshjen ku ndër të tjera thoshte se "Edi rama njihet për veprimet e gabuara për qëllimet e duhura".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.39594316482544
array(1) { ["section"]=> string(33) "majko-nuk-eshte-ok-me-ramen-79336" }