Majlinda Bregu bëhet “melankolike”, poston foto nga perëndimi i diellit në det

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:41 11-08-2017 Majlinda Bregu bëhet “melankolike”, poston foto nga perëndimi i diellit në det

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu që sesioni e ardhshëm nuk do të jetë në sallën e kuvendit, duket se po e shijon në maksimum këtë periudhë pushimesh.

Së fundmi në rrejtet sociale ajo ka postuar një foto nga perëndimi i diellit. Deputetja duket se është shumë e lumtura për periudhën që është duke kaluar me falimjen e saj, pavarsisht se nuk do të jetë deputete për 4 vitet ardhëshme.

Ndërkohë nuk dihet ende nëse kjo foto e Bregut ka ndonjë simbolikë të veçantë sa i përket aktualitetit politik.

Më poshtë foto dhe statusi i plotë:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Niko Peleshi "selfie" nga Parku i Korçës, ia shtron mes jeshillëkut
Rama publikon foton nga pushimet, merr të birin në qafë dhe del shëtitje »
Article Logic
Execution time: 0.18405985832214
array(1) { ["section"]=> string(81) "majlinda-bregu-behet-melankolike-poston-foto-nga-perendimi-i-diellit-ne-det-88866" }