Majlinda Bregu dhe Erjon Braçe, të qeshur pas përfundimit të Kuvendit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:05 05-03-2015 Majlinda Bregu dhe Erjon Braçe, të qeshur pas përfundimit të Kuvendit Majlinda Bregu dhe Erjon Braçe pas punimeve sot ne Kuvend (foto: Hamza Hatika)

Jo gjithçka shkon keq në kuvendin e Shqipërisë. Ose sherri që bëhet Brenda, nuk përcillet jashtë dyerve të kuvendit. Ose, pjesa më indiferente e deputetëve, nuk duan tia dinë për pjesën që debaton aq ashpër. Kështu ka ndodhur edhe me këtë foto që është shkrepur ditën e sotme në kuvend, jashtë tij.

Eshtë deputeti socialist Erjon Braçe, kryetar i komisionit të ekonomisë, që po dëgjon deputeten demokrate Majlinda Bregu, që mban postin e kryetares së Komisionit të Integrimit. Bregu, diç po i thotë deputetit socialist, i cili në fakt, siç duket nga foto, nuk e ka mbajtur të qeshurën. Vallë, të ketë qenë vazhdim i diskutimit të asaj që po ndodhte në kuvend, e që dukej për të qarë në fakt. Nëse nuk është për punët e brendshme në kuvend, për të tjerat, çdokush do qeshë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03520679473877
array(1) { ["section"]=> string(73) "majlinda-bregu-dhe-erjon-brace-te-qeshur-pas-perfundimit-te-kuvendit-5062" }