Majlinda Bregu foto me të birin, si një shoqe e mirë krah tij në bregdet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:45 31-01-2016 Majlinda Bregu foto me të birin, si një shoqe e mirë krah tij në bregdet Majlinda Bregu dhe i biri

Ish ministrja e Integrimit Majlinda Bregu, hera herës ndan edhe momente nga jeta e saj si nënë por ndryshe nga herët e tjera kur ka postuar foto me vajzën e saj të rritur, këtë herë Bregu gjithë vëmendjen ia ka dedikuar djalit të saj 10 vjeçar, Ernestit i cili vetëm disa ditë më parë festoi edhe ditëlindjen.

Bregu shfaqet me të birin e relaksuar buzë bregdetit. Veshur “casual” mendueshëm, krah Ernestit, Bregu shkruan: “Jemi mërzit se s’lahemi dot në det”.

Deputetja e PD në fakt është shumë e dashuruar pas natyrës bregdetare. Verën që lamë pas, ajo zgjodhi Vlorën për të kaluar disa ditë pushimesh me familjen e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13873100280762
array(1) { ["section"]=> string(77) "majlinda-bregu-foto-me-te-birin-si-nje-shoqe-e-mire-krah-tij-ne-bregdet-31397" }