Majlinda Bregu “humbet” qetësinë, çfarë e ka nervozuar? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:39 05-09-2017 Majlinda Bregu “humbet” qetësinë, çfarë e ka nervozuar? (FOTO)

Majlinda Bregu duket se ka qenë përballë një situate jo shumë të këndshme.

Ajo shfaqet në një takim zyrtar, në këtë foto që ka postuar në Instagram, me një mimikë të acaruar.

Shprehja e saj e fytyrës tregon se Majlinda Bregu po diskuton për diçka që nuk e ka pritur mirë dhe si pasojë kjo e nervozon.

Mesa duket, kur Bregu bëhet nervoze e shkarkon stresin duke kapur flokët, siç ndodh me shumë femra në përgjithësi.

“That’s alarming nerve”, shkruan Majlinda, duke iu përgjigjur komentuesëve, pas pyetjeve se çfarë ka ndodhur me të. 

 

 

majl_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024080038070679
array(1) { ["section"]=> string(62) "majlinda-bregu-humbet-qetesine-cfare-e-ka-nervozuar-foto-91245" }