Majlinda Bregu ka ditëlindjen, jep një mesazh të rëndësishëm dhe zbulon moshën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:07 19-05-2017 Majlinda Bregu ka ditëlindjen, jep një mesazh të rëndësishëm dhe zbulon moshën

Majlinda Bregu, një nga figurat qendrore të Partisë Demokratike dhe një nga zërat më kritikë, aq shumë e diskutuar së fundmi, feston sot ditën e lindjes.

Bregu mbush 43 vjeç dhe pohon se 43 është më mirë se 23 ndërsa shpërndan këtë foto. Deputetja thotë se mosha nuk ka rëndësi fare për të aq kohë sa ajo është si vera...sa më e vjetër aq më e mirë.

maaaaa_copy.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këshilltari i LSI ironizon heqjen e çadrës së opozitës: Kjo është kryevepër! Jo për atë që u ndërtua, por për atë që u prish
Majlinda Bregu s’e di akoma por ja çfarë surprize po i përgatit burri i saj Namiku për ditëlindje (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.015059947967529
array(1) { ["section"]=> string(83) "majlinda-bregu-ka-ditelindjen-jep-nje-mesazh-te-rendesishem-dhe-zbulon-moshen-79203" }