Majlinda Bregu në nerva “shpërthyese”, vjen komenti tipik i të motrës Ornela

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:48 05-09-2017 Majlinda Bregu në nerva “shpërthyese”, vjen komenti tipik i të motrës Ornela

Majlinda Bregu, deputetja e PD është një nga politikanet më të njohura për opinionin dhe analizimin e çdo situate aktuale qoftë politike dhe jo vetëm.

Bregu është një nga deputetet e lënat jashtë listave të PD në zgjedhjet e 25 qershorit nga kreu demokrat Lulzim Basha, si pasojë në 4 vitet e ardhshme nuk do të jetë më pjesë e Parlamentit.

Deputetja nxori edhe më shumë në pah karakterin e saj shpëthyes me kritikat ndaj Bashës e kjo foto që ka publikuar së fundi e tregon më së miri.

Në një postim në rrjete sociale Bregu ka publikuar një foto të shkrepur në një moment alarmant nervash, mirëpo si gjithmonë nuk ka munguar komenti tipik i të motrës, moderatores Ornela Bregu./Newsbomb/

erftetregdrgtrrdft.jpg

fghfhgtytr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021663188934326
array(1) { ["section"]=> string(79) "majlinda-bregu-ne-nerva-shperthyese-vjen-komenti-tipik-i-te-motres-ornela-91275" }