Majlinda Bregu nënë e re, publikon foton me vajzën bebe dhe një urim plot ndjenjë për ditën e lindjes së saj (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:56 29-09-2016 Majlinda Bregu nënë e re, publikon foton me vajzën bebe dhe një urim plot ndjenjë për ditën e lindjes së saj (FOTOT)

Majlinda Bregu kur ishte një nënë e re, me të bijën në krahë, të dyja në të kuqe, në qendër të Tiranës. Është kjo një foto e hershme e deputetes, e cila ka provuar mëmësinë e në këtë ditë të veçantë i uron ditëlindjen Kejdës së saj.

‘’E vogla ime dhe e vogla ime sot e rritur...Gëzuar ditëlindjen vajza ime. Përjetë dashuri’’, shkruan sot deputetja urimin e saj për të bijën 17 vjeç, duke publikuar edhe një foto në ditët e sotme.

Vajza e saj që tashme ia ka kaluar në shtat…e ku ka dashuri më të madhe për një nënë?!

 majlindabreguvajzaoki.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029803037643433
array(1) { ["section"]=> string(119) "majlinda-bregu-nene-e-re-publikon-foton-me-vajzen-bebe-dhe-nje-urim-plot-ndjenje-per-diten-e-lindjes-se-saj-fotot-54469" }